Ponuky ubytovania

Hotel Magura***

Horský hotel Magura*** svojou polohou – 26 km od Prievidze a 35 km od Martina je ľahko dostupný ako pre moto – tak i pre cykloturistov. Blízke okolie ponúka celý rad centier cestovného ruchu.

Toto rekreačné zariadenie vo Chvojnici leží v malebnom údolí Strážovskej pahorkatiny, obklopené Tužinskou, Rudnianskou a Chvojnickou dolinou, v blízkosti prírodnej rezervácie – Strážovské vrchy. Oblasť leží v miernom pásme, kde priemerná ročná teplota je okolo 8°C a súvislá snehová pokrývka 50 až 70 dní v roku.

Počet lôžok s prístelkami 62, poskytujeme služby kongresovými balíčkami, pre zamestnávateľov rekondičné a ozdravné pobyty s využitím bežkárských tratí, cyklokrosových tratí, pobyty pre rodiny a verejnosť, firemné školenia.
V ponuke máme rehabilitačné centrum a fit centrum s telocvičňou.

Viac informácii na www.hotel-chvojnica.eu alebo na telefónom čísle 046-5447319.

Chata Lesia

V oplotenom areáli chaty v peknom rovinatom dvore je pre vás pripravené posedenie v altánku so záhradným nábytkom a grilom. V letných mesiacoch je pre detičky k dispozícii pieskovisko v tvare korytnačky a hojdačka. Dvor poskytuje miesto na parkovanie pre 2 autá.
Chata LESIA ponúka ubytovanie pre 2 – 7 osôb v malebnom prostredí Chvojnice. Priamo z chaty to máte na skok do lesa a zároveň ste kúsok od centra obce. Les a horský potôčik vedľa chaty vytvárajú tú pravú atmosféru na dokonalú regeneráciu a relax. Chata je ideálna pre rodiny s deťmi, páriky a menšie skupinky priateľov, ktorí hľadajú oddych a pohodu.

Prízemie chaty tvorí spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, pohodlnou sedačkou a kuchynským kútom. V podkroví sa nachádzajú dve spálne s balkónom.